/ ZTK PGŽ /

Association of technical culture of the Primorsko-goranska Region / Associazione per la cultura tecnica della Regione Litoraneo-montana

Rezultati 60. županijskog natjecanja mladih tehničara

U petak 2. ožujka 2018. u Osnovnoj školi Gornja Vežica u Rijeci održano je 60. županijsko natjecanje mladih tehničara.

Rezultati po kategorijama

H- kategorija

 

MODELARSTVO I MAKETARSTVO

 

 

Rang

 

 

Učenik

 

Razred

 

Škola

 

Mentor-voditelj

 

 

1. Vid Sišul 5. OŠ Vladimir Gortan Venelin Mehić  
2. Tomislav Štefanac 5. OŠ Gornja Vežica Vlado Došen  
3. Nika Tomljanović 5. OŠ Nikola Tesla Ante Juraga  

 

 

GRADITELJSTVO

 

 

Rang

 

 

Učenik

 

Razred

 

Škola

 

Mentor-voditelj

 

 

1. Antonio Kinkela 6. OŠ Sveti Matej Viškovo Katica Androšević  
2. Lora Birtić 6. OŠ Čavle Mira Reljac  
3. Brigita Banić 6. OŠ Vladimir Gortan Venelin Mehić  

 

 

STROJARSKE KONSTRUKCIJE

 

 

Rang

 

 

Učenik

 

Razred

 

Škola

 

Mentor-voditelj

 

 

1. Lana Milisavić Džaferović 7. OŠ Nikola Tesla Ante Juraga  
2. Noa Bilicki 7. OŠ Frana Krste Frankopana Krk Dragan Džeko  
3. Ema Gržinić 7. OŠ Podmurvice Ira Gortan  

 

 

OBRADA MATERIJALA

 

 

Rang

 

 

Učenik

 

Razred

 

Škola

 

Mentor-voditelj

 

 

1. Klara Mrčela 7. OŠ Trsat Neven Jerčinović  
2. Filip Bilić 7. OŠ Pehlin Sanja Prodanović-Trlin  
3. Ana Ivković 7. OŠ Škurinje Tomislav Majetić  

 

 

ELEKTROTEHNIKA

 

 

Rang

 

 

Učenik

 

Razred

 

Škola

 

Mentor-voditelj

 

 

1. Andi Deković 8. OŠ Gornja Vežica Vlado Došen  
2. Jakov Braut 8. OŠ Frana Krste Frankopana Krk Dragan Džeko  
3. Valeria Puž 8. OŠ Rikard Katalinić Jeretov Opatija Dragana Karamarko  

 

 

ELEKTRONIKA

 

 

Rang

 

 

Učenik

 

Razred

 

Škola

 

Mentor-voditelj

 

 

1. Carlo Colazio 8, OŠ Sveti Matej Viškovo Katica Androšević  
2. Miron Lončarić 8. OŠ Trsat Neven Jerčinović  
3. Matej Tadić 8. OŠ Pehlin Sanja Prodanović-Trlin  

 

P – kategorija

 

                                                                       ROBOTIKA

 

 

Rang

 

 

Učenik

 

Razred

 

Škola

 

Mentor-voditelj

 
1. Nikola Colnar 8. OŠ Trsat Neven Jerčinović  
2. Leo Medenčić 7. OŠ Čavle Mira Reljac  
3. Luka Štimac 7. OŠ Čavle Mira Reljac  

 

 

                                                                       FOTOTEHNIKA

 

 

Rang

 

 

Učenik

 

Razred

 

Škola

 

Mentor-voditelj

 
1. Nina Stipčić 8. OŠ Vladimir Gortan Venelin Mehić  
2. Fran Banić 8. OŠ Kostrena Smiljana Mičetić  
3. Ivona Ereš 8. OŠ Pehlin Sanja Prodanović-Trlin  

 

 

AUTOMATIKA

 

Rang Učenik Razred Škola Mentor-voditelj  
1. Leonardo Šimunović 8. OŠ Fran Franković Marino Pešut  
2. Danijel Žeželić 8. OŠ Milan Brozović Kastav Ivona Budimir  
3. Leon Babić 8. OŠ Čavle Čavle Mira Reljac  

 

 

MODELARSTVO UPORABNIH TEHNIČKIH TVOREVINA

 

Rang Učenik Razred Škola Mentor-voditelj  
1. Patricija Svetličić 7. OŠ Dr. Branimira Markovića Ravna Gora Jadranko Janjić  
2. Nina Zubović 7. OŠ Trsat Neven Jerčinović  
3. Mila Ilijanić 8. OŠ Zvonka Cara Crikvenica Ivo Tkalec  

 

 

RADIOKOMUNIKACIJE

 

 

Rang

 

 

Učenik

 

Razred

 

Škola

 

Mentor-voditelj

 
1. Matija Šikić 8. OŠ Kraljevica Rifat Ramčić  
2. David Kerševanić 8. OŠ Kraljevica Rifat Ramčić  
3. Nika Nuić 6. OŠ Kraljevica Rifat Ramčić  

sufinancira_pgz

ZAJEDNICA TEHNIČKE KULTURE PRIMORSKO-GORANSKE ŽUPANIJE © 2016 Frontier Theme