/ ZTK PGŽ /

Association of technical culture of the Primorsko-goranska Region / Associazione per la cultura tecnica della Regione Litoraneo-montana

Rezultati 61. županijskog natjecanja mladih tehničara

U Osnovnoj školi Gornja Vežica u Rijeci 1. ožujka 2019. održano je 61. županijsko natjecanje mladih tehničara na kojem je sudjelovalo 85 učenika.

Rezultati po kategorijama:

H- kategorija

 

MODELARSTVO I MAKETARSTVO

 

 

Rang

 

 

Učenik

 

Razred

 

Škola

 

Mentor-voditelj

 

 

1. Marko Saršon 5. OŠ Pehlin Sanja Prodanović-Trlin  
2. Tara Prpić 5. OŠ Podmurvice Ira Gortan  
3. Nina Pavletić 5. OŠ Gornja Vežica Vlado Došen  

 

 

GRADITELJSTVO

 

 

Rang

 

 

Učenik

 

Razred

 

Škola

 

Mentor-voditelj

 

 

1. Ela Marija Vukić 6. OŠ Zvonka Cara Crikvenica Ivo Tkalec  
2. Barbara Margan 6. OŠ Vladimir Gortan Venelin Mehić  
3. Tomislav Štefanac 6. OŠ Gornja Vežica Vlado Došen  

 

 

STROJARSKE KONSTRUKCIJE

 

 

Rang

 

 

Učenik

 

Razred

 

Škola

 

Mentor-voditelj

 

 

1. Juraj Senkić 7. OŠ Jelenje-Dražice Mara Zubac  
2. Luka Skočilić 7. OŠ Trsat Neven Jerčinović  
3. Nika Čosić 7. OŠ Kantrida Zrinko Brdar  

 

 

OBRADA MATERIJALA

 

 

Rang

 

 

Učenik

 

Razred

 

Škola

 

Mentor-voditelj

 

 

1. David Arelić 7. OŠ Trsat Neven Jerčinović  
2. Antonio Kinkela 7. OŠ Sveti Matej Katica Androšević  
3. Aleks Savanović 7. OŠ Pehlin Sanja Prodanović-Trlin  

 

 

ELEKTROTEHNIKA

 

 

Rang

 

 

Učenik

 

Razred

 

Škola

 

Mentor-voditelj

 

 

1. Luka Glomazić 8. OŠ Kozala Dolores Šegota  
2. Damjan Žigo 8. OŠ Gornja Vežica Vlado Došen  
3. Ivica Cuculić 8. OŠ Mrkopalj Dolores Šegota  

 

 

ELEKTRONIKA

 

 

Rang

 

 

Učenik

 

Razred

 

Škola

 

Mentor-voditelj

 

 

1. Luka Štimac 8. OŠ Čavle Mira Reljac  
2. Domagoj Sila 8. OŠ Trsat Neven Jerčinović  
3. Ivan Trošelj 8. OŠ Podmurvice Ira Gortan  

 

P – kategorija

 

                                                                       ROBOTIKA

 

 

Rang

 

 

Učenik

 

Razred

 

Škola

 

Mentor-voditelj

 
1. Leo Medenčić 8. OŠ Čavle Mira Reljac  
2. Ivan Gabriel 8. OŠ Nikola Tesla Ante Juraga  
3. Bartol Reljac 6. OŠ Pećine Smiljana Micetić  

 

 

                                                                       FOTOTEHNIKA

 

 

Rang

 

 

Učenik

 

Razred

 

Škola

 

Mentor-voditelj

 
1. Matej Jurasić 8. OŠ Vladimir Gortan Venelin Mehić  
2. Niko Pivac 6. OŠ Pećine Smiljana Micetić  
3. Mark Kos 7. OŠ Kostrena Smiljana Micetić  

 

 

AUTOMATIKA

 

Rang Učenik Razred Škola Mentor-voditelj  
1. Karlo Smirčić 8. OŠ Milan Brozović Kastav Marin Milardović  
2. Karlo Kranjac 7. OŠ Vladimir Gortan Venelin Mehić  

 

 

MODELARSTVO UPORABNIH TEHNIČKIH TVOREVINA

 

Rang Učenik Razred Škola Mentor-voditelj  
1. Brigita Banić 7. OŠ Vladimir Gortan Venelin Mehić  
2. Patricija Svetličić 8. OŠ dr. Branimira Markovića Ravna Gora Jadranko Janjić  
3. Nina Zubović 8. OŠ Trsat Neven Jerčinović  

 

 

RADIOKOMUNIKACIJE

 

 

Rang

 

 

Učenik

 

Razred

 

Škola

 

Mentor-voditelj

 
1. Nika Nuić 7. OŠ Kraljevica Rifat Ramčić  
2. Anja Šupuković 7. OŠ Kraljevica Rifat Ramčić  
3. Hana Pahor 7. OŠ Kraljevica Rifat Ramčić  
ZAJEDNICA TEHNIČKE KULTURE PRIMORSKO-GORANSKE ŽUPANIJE © 2016 Frontier Theme