/ ZTK PGŽ /

Association of technical culture of the Primorsko-goranska Region / Associazione per la cultura tecnica della Regione Litoraneo-montana

Srednje škole do 2004.

Izvannastavne tehničke aktivnosti i klubovi mladih tehničara u srednjim školama*

*Prema anketi provedene u ožujku 2001. godine
Naziv škole
i adresa
Izvannastavne
tehničke aktivnosti
Broj
učenika
po sekciji
Voditelj – učitelj
tehničke kulture
KMT da-ne
broj sekcija i
ukupno učenika
1. Pomorska škola

Nautička 4
Bakar
– brodostrojari
– brodomodelari
5
3
Milovan Petrović
da
Mladi
pomorac
2 – 8
2.
Srednja škola Delnice
Lujzinska cesta 42,
Delnice
– informatika 12 Branka Mihajlović ne

1 – 12
3.
Željezničko tehnička
škola Moravice
Školska 2a
Moravice
– informatika
– elektrotehnika
8
9
Vilim Jurković
Neven Pavlović
da
2 – 17
4.
SŠ Hrv. kralj Zvonimir
Vinogradska 3
Krk
– film i video
– informatika
8
18
Slava Lucetić
Dražen Nikolić
Marinko Franolić
Ana Trinajstić
ne
2 – 26
5.
S.Š. Ambroza Haračića
Omladinska 10
Mali Lošinj
– informatika 14 Tomislav Čorak
ne
1 – 14
6.
Graditeljska i poljopr.
-tehnička šk.
Podhumskih žrtava 4
Rijeka
– graditeljstvo
– informatika
10
20
Domagoj Čuka
Darko Cek
ne
2 – 30
7.
Prometna škola
J. Vlahovića 10
Rijeka
– promet 20 Vladimir Palaić
ne
1 – 20
8.
Trgovačka i
tekstilna škola
S. Vončine
Rijeka
– foto 22 Valentina Čulafić
ne
1 –  22
9.
Elektrotehnička škola
Zvonimirova 12
Rijeka
– elektronika i
  telekomunikacije
– informatika
– radioamaterizam
– mladi inovatori
38
15
14
16
Pero Škobo
Mira Kopri
Silvano Šavle
Zvonimir Šoštarić
Mario Cvečić
da
4 – 83
10.
Elektroindustrijska i
obrtnička škola
Zvonimirova 12
Rijeka
– elektronika i
  telekomunikacije
– graditeljstvo
– mladi inovatori
– promet
– elektrostrojarstvo
16
4
10
4
32
Boris Caput
Ivan Zlatić
Ljudevit Hajdu
Mile Kolić
Telebar
Darko Brozović
da
“Elko”
5 – 66
11.
Strojarska škola za ind.
i obtnička zanimanja
Vlahovića 10
Rijeka
– informatika
– mladi inovatori
– strojarstvo
6
8
5
Anamarija Bucić-Matejčić
Gojko Miletić
ne
3 – 19
12.
Grad. škola za ind i obrt
Podhumskih Žrtava 4
Rijeka
– graditeljstvo 10
Gordana Sokolić
Alenka Bakarčić
Bojan Bačić
Milivoj Polan
Igor Jurčić
ne
1  –  10
13.
Škola za
primjenjenu umjetnost
Šet. XIII divizije 75
Rijeka
– foto
– informatika
52
30
Damir Božić
Mirta Grandić
ne
2  –  82
ZAJEDNICA TEHNIČKE KULTURE PRIMORSKO-GORANSKE ŽUPANIJE © 2016 Frontier Theme