/ ZTK PGŽ /

Association of technical culture of the Primorsko-goranska Region / Associazione per la cultura tecnica della Regione Litoraneo-montana

Godišnje nagrade

Godišnje nagrade

 

Nagrade se dodjeljuju za proteklu godinu (godina navedena uz osobu ili udrugu), a dodijeljene su u tekućoj godini iza (ako je navedena npr. 1999. godina nagrada je dodijeljena u 2000. godini).

Od 2014. g. dodjeljuje se Godišnja nagrada najuspješnijem mentoru-voditelju mladih, najuspješnijem djelatniku u tehničkoj kulturi i najuspješnijim mladim natjecateljima.

GODIŠNJA NAGRADA NAJUSPJEŠNIJEM MENTORU-VODITELJU MLADIH
2016.
2015. Venelin Mehić Osnovna škola “Vladimir Gortan” Rijeka
2014. Ružica Kamenjašević Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo Rijeka
GODIŠNJA NAGRADA NAJUSPJEŠNIJEM DJELATNIKU U TEHNIČKOJ KULTURI
2016.
2015. Silvano Skočaj Zajednica tehničke kulture Grada Rijeke Rijeka
GODIŠNJE NAGRADE (do 2014. godine)
2014. Željko Žrvnar Udruga „Cumulus” Opatija Rijeka
2013. Rasim Karalić Udruga Liburnija-film Rijeka Delnice
2012. Mladen Matunci

Ivo Tkalec

Foto klub Lošinj

OŠ Zvonka Cara Crikvenica

Mali Lošinj

Crikvenica

2011. Dragana Karamarko

Marko Sokolić

OŠ Rikard Katalinić Jeretov Opatija

Centar tehničke kulture Rijeka

Opatija

Rijeka

2010. Mira Fafanđel

Borislav Božić

Ružica Kamenjašević

Klub mladih tehničara  OŠ Čavle

Fotoklub Rijeka

Udruga tehničke kulture Žurkovo Kostrena

Čavle

Rijeka

Kostrena

2009. Smiljana Mičetić

Nilović Svetozar

OŠ Kostrena – Kostrena

Udruga Calculus – Rijeka

Kostrena

Rijeka

2008. Dolores Šegota

Dorian Božičević

OŠ Mrkopalj – Mrkopalj

AD Leo Brenner – M. Lošinj

Mrkopalj

Mali Lošinj

2007. Rifat Ramčić

Cvetko Špralja

“Robokra”

Klub podvodnih aktivnosti “Kostrena”

Kraljevica

Kostrena

2006. Danijel Frka

Ante Juraga

Mario Kajapi

Dragutin Kušić

Gojko Jajac

Denis Stolfa

Ronilački klub “Adria”

KMT – OŠ Nikola Tesla

Ravnatelj Doma mladih

Zajednica tehničke kulture Crikvenica

Športsko ribolovno društvo “Kantrida”

Športsko ribolovno društvo “Lovrata”

Kraljevica

Rijeka

Rijeka

Crikvenica

Rijeka

Krk

2005. Slavko Gauš

Ognjen Antić

Katica Androšević

Cvjetko Rede

Adriano Rumora

Klub podvodnih aktivnosti “Kostrena”

Športsko ribolovno društvo “Luben”

Udruga pedagoga tehničke kulture

Zajednica tehničke kulture grada Čabar

Športsko ribolovni klub “Jadran”

Kostrena

Bakar

Rijeka

Čabar

Opatija

2004. Josip Bilić

Goran Habschied

Vladimir Brozičević

Zoran Karabaić

Ivan Smokvina

Saša Grenko

Smiljana Mičetić

Klub podvodnih aktivnosti “Kostrena”

Padobranski klub “Krila Kvarnera”

Radio klub Crikvenica

Sportsko ribolovno društvo “Kantrida”

Udruga tehničke kulture “Žurkovo”

Klub podvodnih aktivnosti “Kostrena”

Udruga pedagoga tehničke kulture

Kostrena

Čavle-Grobnik

Crikvenica

Rijeka

Kostrena

Kostrena

Rijeka

2003. Anton Devčić

Mira Fafanđel

Sanja Prodanović Trlin

Drago Legac

Marko Pribanić

Franko Lukšetić

Josip Šarlija

Elio Janko

Klub podvodnih aktivnosti “Kostrena” Udruga pedagoga tehničke kultureUdruga pedagoga tehničke kulture

Udruga tehničke kulture Žurkovo

Športsko ribolovno društvo “Kantrida”

AMD “Zrinski”

Dom mladih

Akademsko astronomsko društvo “Rijeka”

Kostrena

Rijeka

Rijeka

Kostrena

Rijeka

Čabar

Rijeka

Rijeka

2002. Anton Starčić

Slobodan Čatić

Josip Jalšovec

Rifat Ramčić

Marino Čikeš

Helena Matušan

Alen Ožbolt

Klub podvodnih aktivnosti “Kostrena”

Športsko ribolovni klub “Jadran”

Športsko ribolovno društvo “Luben”

Udruga pedagoga tehničke kulture

Centar za robotiku

Kajak klub Rab

Akademsko astronomsko društvo “Rijeka”

Kostrena

Opatija

Bakar

Rijeka

Rijeka

Rab

Rijeka

2001. Josip Bilić

Ivica Grgurić

Damir Čović

Mladen Karabaić

Franjo Stipeć

Vladimir Mijić

Vanesa Ujčić

Klub podvodnih aktivnosti “Kostrena”

Udruga tehničke kulture Žurkovo

Udruga pedagoga tehničke kulture

Športsko ribolovno društvo “Kantrida”

Športsko ribolovno društvo “Luben”

Centar za inovacije i transfer tehnologije

Akademsko astronomsko društvo “Rijeka”

Kostrena

Kostrena

Rijeka

Rijeka

Bakar

Rijeka

Rijeka

2000. Robert Čupev

Željko Krpetić

Leopold Marin

Marinko Radil

Ljubomir Pičuljan

Neven Švast

Vinko Vukušić

Klub podvodnih aktivnosti “Kostrena”

IN klub inovatora

Udruga tehničke kulture Žurkovo

Radio klub Crikvenica

Kajak klub Rab

Akademsko astronomsko društvo “Rijeka”

Športsko ribolovni klub “Jadran”

Kostrena

Rijeka

Kostrena

Crikvenica

Rab

Rijeka

Opatija

ZAJEDNICA TEHNIČKE KULTURE PRIMORSKO-GORANSKE ŽUPANIJE © 2016 Frontier Theme