/ ZTK PGŽ /

Association of technical culture of the Primorsko-goranska Region / Associazione per la cultura tecnica della Regione Litoraneo-montana

Povelje i zahvalnice

Povelje i zahvalnice

Nagrade se dodjeljuju za proteklu godinu (godina navedena uz osobu ili udrugu), a dodijeljene su u tekućoj godini iza (ako je navedena npr. 1999. godina nagrada je dodijeljena u 2000. godini).
POVELJE
2014.
Klub mladih tehničara SŠ za elektrotehniku i računalstvo
Centar tehničke kulture
Rijeka
Rijeka
MLADI NATJECATELJI:
Marko Ilić, Noa Krešić, Leon Vatta, Dom mladih
Dominik Omerović David Stojaković, Dom mladih
Chiara Vatta, Victor Vatta, Dom mladih
Marko Grbavac i Josip Ivče, Dom mladih
Luka Greblo, Osnovna škola Nikola Tesla,
Ivan Pešut, Osnovna škola Čavle
David Mirošević, Osnovna škola Zamet,
Ana Emanueli Babac SŠ za primjenjenu umjetnost

Alen Žlimen SŠ za elektrotehniku i računalstvo
Igor Andreškić SŠ za elektrotehniku i računalstvo
Dino Ilić Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo
Bojan Puvača, Osnovna škola Fran Franković,
Ian Golob, OŠ Gornja Vežica,
Borna Bilandžija OŠ “Trsat”
Karlo Sintić, OŠ Fran Krsto Frankopan,
Mario Štefančić Osnovna škola Vladimir Gortan
Nino Šafar, Petra Pavličić, Matija Reljanović OŠ Trsat
Nina Simić OŠ V. C. Emina
Rijeka
Rijeka
Rijeka
Rijeka
Rijeka
Čavle
Rijeka
Rijeka
Rijeka
Rijeka
Rijeka
Rijeka
Rijeka
Rijeka
Krk
Rijeka
Rijeka
Lovran
2013.
Klub mladih tehničara “Nikola Tesla”, OŠ “Nikola Tesla”
Filmska sekcija Krešo Golik OŠ “Ivanka Trohar”
Rijeka
Fužine
MLADI NATJECATELJI:
Alen Žlimen – SŠ za elektrotehniku i računalstvo
Ammar Muminović – SŠ za elektrotehniku i računalstvo
Damjan Mihelić – OŠ Sveti Matej
Hrvoje Bulić – Aeroklub “Cumulus” Opatija
Patrich Starčević, Alberta Radošević, Tomislav Budiselić, Marta Budiselić i Sara Kauzlarić – OŠ I. Trohar
Bojan Puvača – OŠ “Fran Franković”
Petra Krišković  – OŠ “Zamet”
Leon Malnar – SŠ “Vladimir Nazor”
Toni Pelić – OŠ Zvonka Cara
Rijeka
Rijeka
Viškovo
Opatija
Fužine
Rijeka
Rijeka
Čabar
Crikvenica
2012.
Klub mladih tehničara  OŠ “Pećine”
Klub podvodnih aktivnosti “ADRIA” Kraljevica
Rijeka
Kraljevica
MLADI NATJECATELJI:
Karlo Jelenović – OŠ Zvonka Cara Crikvenica
Marta Vukelić – OŠ Zvonka Cara Crikvenica
Dario Zubović – Akademsko astronomsko društvo Rijeka
                   i Škola za elektrotehniku i računalstvo Rijeka
Crikvenica
Crikvenica
Rijeka
2011.
 Klub mladih tehničara OŠ “Srdoči”
Rijeka
2010.
Zajednica tehničke kulture Mali Lošinj
Klub mladih tehničara OŠ “Kraljevica”
Mali Lošinj
Kraljevica
2009.
Udruga tehničke kulture “MIPRO”
Klub mladih tehničara OŠ “Sveti Matej”
Rijeka
Viškovo
2008.
Udruga tehničke kulture “Žurkovo”
Udruga Calculus Rijeka
Klub mladih tehničara OŠ “Pehlin”
Kostrena
Rijeka
Rijeka
2007.
Zajednica tehničke kulture Grada Čabra
Centar za robotiku iz Rijeke
Klub mladih tehničara “Turnić”, OŠ “Turnić”
Centar tehničke kulture
Čabar
Rijeka
Rijeka
Rijeka
2006.
Radio klub “Crikvenica”
Centar za robotiku “ROBOKRA”
Automodelarski klub Rijeka
Crikvenica
Kraljevica
Rijeka
2005. Klub podvodnih aktivnosti “Kostrena” Kostrena
2004.
Klub podvodnih aktivnosti “Kostrena”
Akademsko astronomsko društvo “Rijeka”
Športsko ribolovni klub “Jadran”
Kostrena
Rijeka
Opatija
2003.
Akademsko astronomsko društvo “Leo Brenner”
Klub podvodnih aktivnosti “Kostrena”
Osnovna škola Podmurvice
Mali Lošinj
Kostrena
Rijeka
2002.
Klub mladih tehničara OŠ “I.G. Kovačić”
Padobranski klub “Krila Kvarnera”
Športsko ribolovno društvo “Kantrida”
Delnice
Čavle-Grobnik
Rijeka
2001.
Riječki jedriličarski klub
Klub mladih tehničara OŠ “V. Gortan”
Klub mladih tehničara OŠ “Kozala”
Klub podvodnih aktivnosti “Kostrena”
Rijeka
Rijeka
Rijeka
Kostrena

 

ZAHVALNICE
2012.
Primorsko-goranska županija,  Obnašatelj dužnosti župana prof. dr. sc. Vidoje Vujić
Upravni odjel za obrazovanje, kulturu i sport, Pročelnica mr. sc. Jasna Blažević
2005. Josip Matković – Tajnik Zajednice tehničke kulture PGŽ do 2005.
ZAJEDNICA TEHNIČKE KULTURE PRIMORSKO-GORANSKE ŽUPANIJE © 2016 Frontier Theme