/ ZTK PGŽ /

Association of technical culture of the Primorsko-goranska Region / Associazione per la cultura tecnica della Regione Litoraneo-montana

Rezultati natjecanja mladih 1996. – 2009.

Rezultati natjecanja mladih 1996. – 2009.

Natjecanja mladih tehničara
Broj natjecatelja iz PGŽ i rezultati na državnim natjecanjima mladih tehničara
God. Natjecatelja Rezultati – osvojena mjesta*
Mjesto održavanja
natjecanja
Osnovne škole Srednje škole
1996. 23 2×1., 2., 2×4. 1., 4., 5. Varaždin
1997. 23 3×3., 2×4., 4×5. 1., 4., 5. Zadar
1998. 18 2×1., 2×2., 2×3., 2×4., 2×5. 1., 3., 4. Pula
1999. 16 5. Split
2000. 19 3., 5. 1., 2. Čakovec
2001. 22 1., 2., 3., 2×4., 5. 2., 3. Kraljevica
2002. 27 2×2., 3., 4. 1., 2., 5. Dubrovnik
2003. 32 1., 2., 2×4., 5. 2×2., 4.
Varaždin
2004. 37 2×3., 2×5. 3., 4. Kraljevica
2005. ? 2., 3., 4., 2×5. 1., 3., 5. Kraljevica
2006. 20 1. 3., 2×4., 5. Kraljevica
2007. 17 2×3.,  5. 3. Dubrovnik
2008. 18 1.,  2×2.,  5. Pula
2009. 19 2×1., 2., 3., 4. Pula
                   *Navedena su samo osvojena mjesta od 1. do 5. mjesta
Rezultati natjecanja – osvojena mjesta Osnovnih škola po područjima
tehničke kulture na završnim državnim natjecanjima
Red.
br.
PODRUČJE
TEHNIČKE KULT.
OSVOJENO MJESTO I GODINA
1. mjesto 2. mjesto 3. mjesto
1. Strojarstvo
Hreljin – 1996.
Kostrena – 2009.
2. Graditeljstvo
Dražice – 2002.
Mrkopalj – 2009.
3. Fotografija, fototehnika Podmurvice– 1996. Pehlin – 2000.
4. Konstruktorstvo Srdoči – 1996.
5. Brodomodeli G. Vežica – 1997.
6. Tehnike mjerenja Turnić – 1998. Kozala – 1998.
7. Projekt – istraživanje Kozala – 1998. Kozala – 1998.
8. Robotika
Turnić – 2003.
Turnić – 200.
Turnić – 2004.
9. Vožnja robotskih kolica Kozala – 2002.
10. Robotika – napredni Bakar – 2004.
11. Ekologija Kozala – 1998. Kozala. – 1997.
12. Elektrotehničke i
elektroničke konstrukcije
Srdoči – 1997.
13. Elektrotehnika
Turnić – 2001.
G. Vežica – 2003.
Turnić – 2001.
Kraljevica – 2005.
Kraljevica-2007.
Frankopan Krk 2009.
14. Elektrostrojarske
konstrukcije
I. Zajc – 1998.
15. Prometna tehnika
N. Tesla (Dom mladih) – 2006.
Mrkopalj – 2008.
Pehlin – 2002. N. Tesla – 2005.
16. Radiogoniometrija Kraljevica –2007.
17. Elektronika OŠ Grivica Rijeka – 2009. G. Vežica – 2008.
Rezultati natjecanja – osvojena mjesta Srednjih škola po područjima tehničke kulture
na završnim državnim natjecanjima
Red.
br.
PODRUČJE
TEHNIČKE KULT.
OSVOJENO MJESTO I GODINA
1. mjesto 2. mjesto 3. mjesto
1. Graditeljstvo EIOŠ* – 2000. EIOŠ – 2001.
2. Fotografija, fototehnika Foto klub – 2003. KGŠ* – 2006.
3. Konstruktorstvo
EIOŠ – 1996.
ETŠ* – 1997.
4. Robotika Dom mladih – 2005. Dom mladih – 2004.
5. Vožnja robotskih kolica ETŠ – 2002.
6.
Elektrotehničke i
elektroničke konstrukcije
ETŠ – 1998.
7. Elektrotehnika ETŠ – 2001. SŠER – 2007.
8.
Elektrostrojarske konstrukcije
EIOŠ – 1998.
9. Prometna tehnika
EIOŠ – 2000.
ETŠ – 2002.
ETŠ – 2003. ETŠ – 2005.
*ETŠ – Elektrotehnička škola Rijeka,  EIOŠ – Elektroindustrijska i obrtnička škola Rijeka,  KGŠ – Kemijsko grafička škola Rijeka,  SŠER – Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo
Natjecanja mladih – Sigurno u prometu
Broj natjecatelja iz PGŽ i rezultati na državnim natjecanjima Sigurno u prometu
God. Natjecatelja
Rezultati
osvojeno mjesto
Mjesto održavanja
natjecanja
1996. 4 7. Poreč
1997. 4 21. Zadar
1998. 4 9. Zadar
1999. 4 8. Vinkovci
2000. 4 8. Biograd na moru
2001. 4 4. Zagreb
2002. 4 8. Rovinj
2003. 4 5. Zadar
2004. 4 4. Split
2005. 4 12. Čakovec
2006. 4 13. Biograd na moru
2007. 4 18. Pula
2008. 4 6. Split
2009. 4 4. Vukovar
ZAJEDNICA TEHNIČKE KULTURE PRIMORSKO-GORANSKE ŽUPANIJE © 2016 Frontier Theme