Menu Close

Održano 64. natjecanje mladih tehničara – županijska razina

U OŠ Gornja Vežica u Rijeci 4. ožujka održano je 64. natjecanje mladih tehničara – županijska razina.

Obzirom na još uvijek postojeću epidemiološku situaciju i ove godine je bio zastupljen manji broj učenika i škola nego uobičajeno.

Sudjelovalo je ukupno 62 učenika iz 24 osnovne škole u našoj županiji i to u 10 tehničkih disciplina.
U ocjenjivačkom povjerenstvu bilo je ukupno 25 učitelja mentora i vanjskih suradnika.

Svima čestitamo na sudjelovanju a prvo plasiranima želimo puno uspjeha na državnom natjecanju.

Rezultati po kategorijama:

Modelarstvo i maketarstvo

Rang Učenik Škola
1. Tijan, Sasha OŠ “Vladimir Gortan” Rijeka
2. Derossi, Leona OŠ Zvonka Cara Crikvenica
3. Sošić, Dita OŠ Gornja Vežica Rijeka

Graditeljstvo

Rang Učenik Škola
1. Damjanović, Luka OŠ Gornja Vežica Rijeka
2. Đerić Hasanac, Ira OŠ Zvonka Cara Crikvenica
3. Vlašić, Nikola OŠ Čavle

Strojarske konstrukcije

Rang Učenik Škola
1. Senkić, Martin OŠ Jelenje – Dražice
2. Ajdanić, Karlo OŠ Frane Petrića Cres
3. Šimac, David OŠ Jelenje – Dražice

Obrada materijala

Rang Učenik Škola
1. Detel, Dea OŠ “Trsat” Rijeka
2. Malnar, Hana OŠ Zvonka Cara Crikvenica
3. Barišić, Noa OŠ Rikard Katalinić Jeretov Opatija

Elektrotehnika

Rang Učenik Škola
1. Saršon, Marko OŠ Pehlin Rijeka
2. Petrušanec Tomac, Jan OŠ Ivana Gorana Kovačića Delnice
3. Žnidarčić, Mia OŠ “Trsat” Rijeka

Elektronika

Rang Učenik Škola
1. Ušalj, Luka OŠ “Trsat” Rijeka
2. Majnarić, Ivan OŠ “Srdoči” Rijeka
3. Matulja, Val OŠ Rikard Katalinić Jeretov Opatija

Fototehnika

Rang Učenik Škola
1. Tomak, Iva OŠ “Vladimir Gortan” Rijeka
2. Matić, Frida OŠ Škurinje Rijeka
3. Peruško, Ema OŠ “Srdoči” Rijeka

Automatika

Rang Učenik Škola
1. Vukonić, Borna OŠ Hreljin
2. Šneperger, Patrik OŠ Fran Krsto Frankopan Krk
3. Jošt, Dario OŠ Hreljin

Modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina

Rang Učenik Škola
1. Šurdonja, Petra OŠ “Vladimir Gortan” Rijeka
2. Ban, Ena OŠ Zvonka Cara Crikvenica
3. Klarić, Dajana OŠ dr. Branimira Markovića Ravna Gora

Robotika

Rang Učenik Škola
1. Begonja, Mario OŠ Čavle
2. Sadrija, Endi OŠ Čavle
3. Frančišković, Josip OŠ Čavle

 

 

 

 

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

Skip to content